bip

Zapisz się do newslettera





Zapisz się › ›


Rodzina 500+
Rodzina 500+


Darmowa Pomoc Prawna
Darmowa Pomoc Prawna
Przejdź do zakładki projektu

Harmonogram

Koło Pszczelarzy w Chodzieży
Koło Pszczelarzy w Chodzieży

Artysta Kazimierz Słodowy
Artysta Kazimierz Słodowy

Dolina Noteci
Dolina Noteci

Informator turystyczny LGD
Informator turystyczny LGD

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo
Strona klubu


Licznik odwiedzin

Liczniki agnat.pl



A A A

Rada Gminy



Wybory Samorządowe - 16.11.2014 r. - skład Rady Gminy

Członkowie:

Ludwik Błażak
email: l.blazak@gminachodziez.pl
Józef Dymek
email: j.dymek@gminachodziez.pl
Marcin Dolny email: m.dolny@gminachodziez.pl
Filip Dziamski email: f.dziamski@gminachodziez.pl
Zenon Flitta
emial: z.flitta@gminachodziez.pl
Iwona Fudała
email: i.fudala@gminachodziez.pl
Maria Jahnz email: m.jahnz@gminachodziez.pl
Marian Jankowski
email: m.jankowski@gminachodziez.pl
Eugeniusz Kostuś
email: e.kostus@gminachodziez.pl
Adam Nochowicz
email: a.nochowicz@gminachodziez.pl
Anna Ślesińska-Nowak email: a.slesinskanowak@gminachodziez.pl
Ewa Śliwińska email: e.sliwinska@gminachodziez.pl
Krzysztof Sobala
email: k.sobala@gminachodziez.pl
Roman Trzebny email: r.trzebny@gminachodziez.pl
Arkadiusz Wolniewicz email: a.wolniewicz@gminachodziez.pl



Przewodnicząca Rady Gminy:
Maria Jahnz numer telefonu: 604 462 177

Przewodnicząca Rady Gminy Chodzież Maria Jahnz zaprasza mieszkańców Gminy Chodzież na dyżur w każdy drugi i ostatni piątek miesiąca pomiędzy godziną 12.30 a 14.00. Dyżur pełniony jest w siedzibie Urzędu Gminy przy ul. Noteckiej 28, pokój nr 8
(I piętro).



Wiceprzewodniczący Rady Gminy:
Zenon Flitta

Wiceprzewodniczący Rady Gminy:
Marian Jankowski

Skład osobowy Komisji Rady Gminy w Chodzieży

I. Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Marcin Dolny
Zastępca Przewodniczacego: Filip Dziamski

Członkowie:

Arkadiusz Wolniewicz
Eugeniusz Kostuś
Krzysztof Sobala

II. Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Finansów

Przewodniczący: Iwona Fudała
Zastępca Przewodniczącego: Ludwik Błażak

Członkowie:

Zenon Flitta
Marian Jankowski
Adam Nochowicz


III. Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych

Przewodniczący: Roman Trzebny
Zastępca Przewodniczącego: Arkadiusz Wolniewicz
Członkowie:

Maria Jahnz
Ewa Śliwińska
Anna Ślesińska-Nowak
Józef Dymek
Filip Dziamski



Pliki do pobrania:

Statut Gminy Chodzież
Kodeks Etyczny Radnych Gminy Chodzież
Uchwały Rady Gminy Chodzież na BIP









2014 © Urząd Gminy w Chodzieży
sekretariat@gminachodziez.pl
CSS 2.1 XHTML 1.0