bip

Zapisz się do newslettera

Zapisz się › ›


Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków
Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków


Rodzina 500+
Rodzina 500+


Artysta Kazimierz Słodowy
Artysta Kazimierz Słodowy

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo


Licznik odwiedzin

14264
Aktualności


Aktualności : Dzień Wiosny
Dzień Wiosny 21 marca 2007 roku w szkole obchodzono Dzień Wiosny. W tym dniu szkoła na kilka chwil przeniosła się do świata baśni. Odbyło się szkolne przedstawienie pt. "Snow White" ("Królewna Śnieżka").

Aktualności : W Zacharzynie zapomnieli o wagarach
W Zacharzynie zapomnieli o wagarach 21 marca, jak co roku, rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Ten dzień w Gminnym Gimnazjum w Zacharzynie był wyjątkowy, odbiegał od codzienności. Nauczyciele przygotowali dla młodzieży tak interesujące zajęcia, że nikomu nie przyszło do głowy, aby pójść na wagary.

Aktualności : Konkurs recytatorski w Strzelcach
Konkurs recytatorski w Strzelcach Pierwszy dzień wiosny uczniowie naszej szkoły postanowili przywitać inaczej niż w latach ubiegłych. Jednym z punktów dnia był konkurs recytatorski. 35 uczniów z kl. I-VI recytowało wiersze Juliana Tuwima.

Aktualności : Spartakiada
Spartakiada 11 marca br w Hali Widowiskowo-Sportowej Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu odbyła się IX Zimowa Wielkopolska Spartakiada LZS.

Aktualności : "Rusz się człowieku - trzymaj formę"
Rusz się człowieku - trzymaj formę 17 marca w Gminnym Gimnazjum w Zacharzynie odbył się Wielki Szkolny Turniej Piłki Nożnej w ramach realizacji programu "Rusz się człowieku - trzymaj formę". Organizatorem konkursu jest Rapp Collins. Konkurs organizowany jest w ramach długofalowego programu „Aktywuj się z PZU Życie”.

Aktualności : Wizyta Pani Lindy
Wizyta Pani Lindy Linda Larsson ze Sztokholmu (Szwecja), na zaproszenie pani Katarzyny Piórek, odwiedziła Gminne Gimnazjum w Zacharzynie podczas lekcji angielskiego, 17 marca 2007 r

Aktualności : Przygotowania do turnieju
Przygotowania do turnieju Uczniowie kl. III Szkoły Podstawowej w Strzelcach przygotowują się do Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Bezpieczeństwa dla Uczniów kl. III Szkół Podstawowych "Z Pyrkiem bezpieczniej".

Aktualności : Akcja strażaków w Gimnazjum
Akcja strażaków w Gimnazjum 12 marca 2007 r. w przedszkolu i Gminnym Gimnazjum w Zacharzynie, przeprowadzone zostały ćwiczenia z udziałem jednostek Państwowej Straży Pożarnej z Chodzieży oraz pogotowia ratunkowego. Założeniem do ćwiczeń był pożar na parterze szkoły.

Aktualności : Odwiedziny "Kangura" w Strzelcach
Odwiedziny Kangura w Strzelcach 15 marca 2007 roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Aktualności : Nie wiem czy wiecie drodzy panowie…
Nie wiem czy wiecie drodzy panowie… 8. marca w spokojnym, już z samej nazwy, Milczu nagle zrobiło się gwarno i odświętnie. Na zaproszenie organizatorów do Sali OSP przybyło około 90 pań z całego sołectwa obejmującego Milcz, Kamionkę, Studzieniec oraz Ciszewo.

«« Pierwsza  « Poprzednia  |  Następna »  Ostatnia »»
ankieta


ANKIETA
ANKIETA


Gazeta Gminna
Gazeta Gminna


Platforma Komunikacyjna z UG
Platforma Komunikacyjna z UG


Ważne dokumenty
Ważne dokumenty
Budżet
Uchwały
Budżet

Mapa Gminy
Mapa Gminy
Instrukcja

Wielkopolska Jakość
Wielkopolska Jakość

OSP Stróżewo
OSP Stróżewo

Dolina Noteci
Dolina Noteci

Informator turystyczny
Informator turystyczny

Psy do adopcji
Psy do adopcji
2014 © Urząd Gminy w Chodzieży
sekretariat@gminachodziez.pl
CSS 2.1 XHTML 1.0