bip

Zapisz się do newslettera

Zapisz się › ›


Rodzina 500+
Rodzina 500+


Artysta Kazimierz Słodowy
Artysta Kazimierz Słodowy

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo


Licznik odwiedzin

12737
Aktualności


Aktualności : Wielkanoc w Strzelcach
Wielkanoc w Strzelcach Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, obchodzone przez wszystkie wyznania chrześcijańskie. Poprzedzający ją tydzień, stanowiący okres wspominania najważniejszych dla wiary chrześcijańskiej wydarzeń, nazywany jest Wielkim Tygodniem.

Aktualności : Biegi w Zacharzynie
Biegi w Zacharzynie W sobotę 31 marca w Zacharzynie odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. 280 uczestników stanęło na starcie w tych zawodach. Oczywiście wszyscy zostali podzieleni na kategorie wiekowe. Największą grupą biegających, jeżeli chodzi o ilość startujących były klasy IV i V ze szkół podstawowych.

Aktualności : Turniej wiedzy pożarniczej
Turniej wiedzy pożarniczej 31 marca 2007 r. w Urzędzie Gminy Chodzież zebrała się młodzież gminnych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w celu przystąpienia do kolejnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Aktualności : Mistrz oszczędzania
Mistrz oszczędzania 29 marca br. w Szkole Podstawowej w Strzelcach odbył się III już Turniej "Mistrz Oszczędzania". Tego dnia swoją osobą zaszczyciła nas pani Hanna Gałązka z Banku Spółdzielczego w Chodzieży. Szkolna Kasa Oszczędności przygotowała na ten dzień program artystyczny, w którym wystąpił nasz jednodniowy kabarecik

Aktualności : Powiatowy Turniej Sportowy Klas Trzecich
Powiatowy Turniej Sportowy Klas Trzecich 28 marca klasy trzecie ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach brały udział w " Powiatowym Turnieju Sportowym Klas Trzecich", który odbył się w Lipiej Górze. Celem tego turnieju było rozwijanie u dzieci sprawności fizycznej, kształtowanie zdrowej rywalizacji i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu.

Aktualności : Konkurs humanistyczny ''Mity i kultura grecka''
Konkurs humanistyczny ''Mity i kultura grecka'' 22 marca br uczniowie SP Strzelce przystąpili do konkursu wiedzy pt. "Mity i kultura grecka". W tegorocznym edycji wzięło udział 19 uczniów z kl. V a bezkonkurencyjny okazał się Jakub Dyczkowski.


Aktualności : O Puchar Wójta w Stróżewie
O Puchar Wójta w Stróżewie 24 marca odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodzież w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 68 uczestników. Zawodnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i wyżej.


Aktualności : Dzień Wiosny
Dzień Wiosny 21 marca 2007 roku w szkole obchodzono Dzień Wiosny. W tym dniu szkoła na kilka chwil przeniosła się do świata baśni. Odbyło się szkolne przedstawienie pt. "Snow White" ("Królewna Śnieżka").

Aktualności : W Zacharzynie zapomnieli o wagarach
W Zacharzynie zapomnieli o wagarach 21 marca, jak co roku, rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Ten dzień w Gminnym Gimnazjum w Zacharzynie był wyjątkowy, odbiegał od codzienności. Nauczyciele przygotowali dla młodzieży tak interesujące zajęcia, że nikomu nie przyszło do głowy, aby pójść na wagary.

Aktualności : Konkurs recytatorski w Strzelcach
Konkurs recytatorski w Strzelcach Pierwszy dzień wiosny uczniowie naszej szkoły postanowili przywitać inaczej niż w latach ubiegłych. Jednym z punktów dnia był konkurs recytatorski. 35 uczniów z kl. I-VI recytowało wiersze Juliana Tuwima.

«« Pierwsza  « Poprzednia  |  Następna »  Ostatnia »»
ankieta


ANKIETA
ANKIETA


Gazeta Gminna
Gazeta Gminna


Platforma Komunikacyjna z UG
Platforma Komunikacyjna z UG


Ważne dokumenty
Ważne dokumenty
Budżet
Uchwały
Budżet

Mapa Gminy
Mapa Gminy
Instrukcja

Wielkopolska Jakość
Wielkopolska Jakość

OSP Stróżewo
OSP Stróżewo

Dolina Noteci
Dolina Noteci

Informator turystyczny
Informator turystyczny

Psy do adopcji
Psy do adopcji
2014 © Urząd Gminy w Chodzieży
sekretariat@gminachodziez.pl
CSS 2.1 XHTML 1.0