bip

Zapisz się do newslettera

Zapisz się › ›


Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków
Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków


Rodzina 500+
Rodzina 500+


Artysta Kazimierz Słodowy
Artysta Kazimierz Słodowy

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo


Licznik odwiedzin

14132
Aktualności


Aktualności : 4. kolejka Pucharu w Stróżewicach
4. kolejka Pucharu w Stróżewicach 16. września br. podczas 4. już kolejki Pucharu Wójta Gminy Chodzież drużyny rywalizowały na boisku w Stróżewicach. Gospodarze godnie zaprezentowali się, wygrywając 1-0 z silnymi Ratajami.

Aktualności : 3. kolejka pucharu w Podaninie
3. kolejka pucharu w Podaninie 9 wrzesnia br. odbyła się już trzecia kolejka Pucharu Wójta Gminy Chodzież w piłce nożnej. Mecze rozgrywano na boisku lidera czyli Podanina, który godnie utrzymał pozycję wygrywając z Ratajami 1-0. W pozostałych meczach wysoką zdobyczą bramkową może pochwalić się drużyna Strzelec, która zdobyła aż 6. bramek w meczu z Milczem (6-2).

Aktualności : Modernizacja obiektów szkolnych
Modernizacja obiektów szkolnych 3 wrzesień 2007 – ta data na pewno wpisze się w karty historii Gminy Chodzież, bowiem tego dnia w dwóch różnych miejscach odbyły się otwarcia szkół.

Aktualności : 2. kolejka pucharu w Milczu
2. kolejka pucharu w Milczu 2 wrzesnia br. odbyła się druga kolejka Pucharu Wójta Gminy Chodzież w piłce nożnej. Tym razem w roli gospodarza zaprezentował się Milcz. Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Podanina, deklasując Nietuszkowo 3-1. Pierwsze punkty zanotowały na swoim koncie Rataje, wygrywając 3-0 z Milczem. W meczu Strzelec i Zacharzyna padł bezbramkowy remis.

Aktualności : O puchar wójta w siatkówkę plażową
O puchar wójta w siatkówkę plażową Na zakończenie wakacji 1 września odbył się I Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodzież w piłce siatkowej plażowej. Turniej adresowany był tylko do mieszkańców gminy Chodzież.

Aktualności : Dożynki Gminne w Milczu
Dożynki Gminne w Milczu 25 sierpnia br. odbyły się Dożynki Gminne w Milczu. Tradycyjnie rozpoczęły się Mszą Świętą dziękczynną za plony. Po zakończeniu Mszy uczestnicy, przy wtórze orkiestry dętej, udali się na boisko sportowe przy Przedszkolu Gminnym, barwnym korowodem dożynkowym

Aktualności : W Nietuszkowie o Puchar Wójta
W Nietuszkowie o Puchar Wójta 26 sierpnia br. odbyła się 1 kolejka Pucharu Wójta Gminy Chodzież w piłce nożnej. Gospodarzem było Nietuszkowo, na którego boisku drużyny rywalizowały o pierwsze punkty. Dość sensacyjnie zakończył się pojedynek Zacharzyna z Ratajami, które uległy 0-2. W pozostałych spotkaniach obyło się bez większych niespodzianek, Podanin pokonał Stróżewice 1-0 a Strzelce wygrały z Nietuszkowem 3-0. Milcz tym razem pauzował.

Aktualności : Szóste posiedzenie Rady Gminy
Szóste posiedzenie Rady Gminy Bez głosu sprzeciwu Rada Gminy w Chodzieży podczas szóstego już posiedzenia przyjęła uchwałę w sprawie oceny studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Chodzież.

Aktualności : Dzień Dziecka w Podaninie
Dzień Dziecka w Podaninie Dzieci z Podanina obchodziły swoje święto w tym roku w dwóch etapach. 03.06.07 r. były na wycieczce w Żoniu gdzie obchody odbywały się pod hasłem : "Zdobywanie grodziska" 10.06.07r. Rada Sołecka zorganizowała dzieciom i ich rodzicom festyn na świeżym powietrzu w Podaninie.

Aktualności : Wędkarskie zawody o Puchar Wójta
Wędkarskie zawody o Puchar Wójta W dniu 10 czerwca 2007 roku, koło PZW w Chodzieży wspólnie ze Urzędem Gminy w Chodzieży, zorganizowały na j. Strzeleckim zawody wędkarskie - spławikowe o „ Puchar Wójta Gminy Chodzież

«« Pierwsza  « Poprzednia  |  Następna »  Ostatnia »»
ankieta


ANKIETA
ANKIETA


Gazeta Gminna
Gazeta Gminna


Platforma Komunikacyjna z UG
Platforma Komunikacyjna z UG


Ważne dokumenty
Ważne dokumenty
Budżet
Uchwały
Budżet

Mapa Gminy
Mapa Gminy
Instrukcja

Wielkopolska Jakość
Wielkopolska Jakość

OSP Stróżewo
OSP Stróżewo

Dolina Noteci
Dolina Noteci

Informator turystyczny
Informator turystyczny

Psy do adopcji
Psy do adopcji
2014 © Urząd Gminy w Chodzieży
sekretariat@gminachodziez.pl
CSS 2.1 XHTML 1.0